اخبار پرسپولیس

صفحه اصلی انجمن ها ورزش اخبار پرسپولیس

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
  • نویسنده
    Behzad007
    مشارکت کننده

عزیزیان مربی دروازه بانان پرسپولیس شد

سعید عزیزیان قرارداد خود را به عنوان مربی دروازه بانان پرسپولیس امضا کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سعید عزیزیان در فصل جاری به عنوان مربی دروازه بانان تیم فوتبال پرسپولیس با حمید استیلی همکاری خواهد کرد.

استيلي عصر امروز (جهارشنبه) با حضور در باشگاه پرسپوليس و مذاكره با حبيب كاشاني، قرارداد خود را امضا كرد.
    وی با حضور در هيات فوتبال استان تهران،‌ قرارداد خود با اين باشگاه را به ثبت خواهد رساند.

مربی دروازه بانان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یکدلی رمز موفقیت پرسپولیس در هر دوره ای است.

سعید عزیزیان مربی دروازه بانان پرسپولیس که قهرمانی در لیگ هفتم را با این تیم در کارنامه دارد در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در مورد حضور و قراردادش در پرسپولیس اظهار داشت: آقای استیلی به من گفتند به پرسپولیس بیایم و من هم قبول کردم و با کمال میل در خدمت این تیم و هوادارنش هستم.

وی افزود: پس از حضور در باشگاه با آقای کاشانی صحبت کردم و قراردادی به مدت یک سال به ثبت رساندیم و امیدوارم بتوانم کار مثبتی در این تیم انجام بدهم.

مربی دروازه بانان پرسپولیس در مورد قراردادش گفت: پائین ترین مبلغ قرارداد، متعلق به من است ولی این موضوع اصلا برایم اهمیتی ندارد و تنها برای خدمت به پرسپولیس آمده ام.

عزیزیان در مورد هواداران پرسپولیس افزود: هواداران پرسپولیس بهترین هواداران آسیا هستند که واقعا یک نعمت بزرگ برای این تیم بشمار می روند.

مربی سنگربانان پرسپولیس در خصوص مقایسه تیم کنونی نسبت به تیم قهرمان لیگ هفتم گفت: آن زمان پرسپولیس یکدل بود و قهرمان شد و امیدوارم امسال نیز با یکدلی بتوانیم مدعی سه جام رسمی باشیم.

سعید عزیزیان در مورد اسکلت بازیکنانی که با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارند اظهار داشت:  بازیکنان حرفه ای و با تجربه ای در اسکلت این تیم حفظ شده اند و سرمربی و مسئولان باشگاه نیز برای جذب چند بازیکن دیگر در پست های مورد نظر، تلاش می کنند.

مربی دروازه بانان پرسپولیس تصریح کرد: حمید استیلی در نظر دارد یک دروازه بان به تیم اضافه کند تا بتوانیم در سه جام، حضوری مقتدرانه داشته باشیم. دروازه بانان تیم پرسپولیس باید حرفه ای فکر کنند و بدانند که در این بین تنها نام پرسپولیس مهم است و باید برای موفقیت این تیم تلاش کنیم.

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.
به بالا بروید